İşinizi kolaylaştıralım!
Bizi buldunuz, şimdi size yardımcı olalım!

Telefon hattı, internet bağlantısı, tarifeler, sms ve kontörlü kartların başlıca distribütörü. Biz doğru servisi, kişilere ve kurumlara en iyi kalite, en düşük fiyat ve en kısa zamanda ulaştırmayı önemsiyoruz.

picture
picture

Bayi Girişi
If you are our dealer, click here to enter your records
devamı »

picture

Faydalı linkler
We suggest other links that can be helpful
devamı »

picture

Yardım ve destek
mükemmel hizmet için bize ulaşabilirsiniz..
devamı »

picture

Telefon hattı bağlantısı

Türk Telekom telefon hizmeti, kişiye özel tarife seçenekleri sunarak, şehir içi, şehirler arası ve uluslararası görüşmelerinizi daha ucuza yapmanızı sağlar.

ADSL internet bağlantısı

Hızlı ve kesintisiz internet keyfi için TTNET ADSL. Milyonlarca TTNET ADSL abonesi, 8 Mbps'ye kadar hızlı interneti güvenle kullanıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz, telefonu meşgul etmeden ve herhangi bir numara çevirmeden bağlantı.

AveaBiz
İş Avantaj Paketi olan Firmalar cepten bedava konuşur..

İşiniz için güçlerimizi birleştirdik! BİZ, «CEPTE BEDAVA» tekliflerini sunar. Türk Telekom'dan İş Avantaj Paketi olan Firmalar cepten bedava konuşur. Avea’lı Şirketlerle Sınırsız + Her Yöne 300 Dk. 1 GB
Cepten Internet.

devamı »

picture

Smart Kart dağıtımı
.We are the biggest distributor of Smart Cards...

We distribute over 7 million pre-paid calling cards annually through our sales channels and dealers. We are the biggest reseller in the army and civil markets. Our cards reach hundred thousands of end users in the country...

devamı »

 

Telefon

Internet